Narzędzia TOOL fox – najlepszy przyjaciel montera-elektryka

From |

Szafy sterownicze to mianownik, który łączy ze sobą wszystkie gałęzie przemysłu. Niezależnie czy sterujemy małym taśmociągiem, linią produkcyjną w dużej fabryce, systemem klimatyzacji i wentylacji w nowoczesnym biurowcu czy blokiem energetycznym w elektrowni, zawsze tam znajdziemy mniejsze lub większe szaf sterownicze, które odpowiadają za prawidłowość działania procesu lub nasze bezpieczeństwo. W nich znajdziemy komponenty różnych producentów ale jeden element łączy wszystkie szafy sterownicze to jakość i precyzja połączeń oraz estetyka wykonania. Są one tak samo istotne dla całego procesu jak elementy sterujące. Nawet najmniejszy błąd może spowodować dużą awarię i narazić nas na koszty.

szafa sterownicza wyposażona w produkty phoenix contact

JAKOŚĆ, PRECYZJA i ESTETYKA NARZĘDZI

Jeżeli chcemy spełnić te czynniki musimy korzystać z narzędzi spełniających najwyższe standardy, na których możemy polegać w każdej sytuacji. Dodatkowo mając na uwadze, taki aspekt jak szybkość wykonania szafy sterowniczej muszą to być narzędzia wygodne w obsłudze i oferujące rozwiązania ułatwiające nam codzienną pracę.

profesjonalne narzędzia dla elektryków

Phoenix Contact mając na uwadze wymagania oferuje kompletny asortyment profesjonalnych narzędzi ręcznych do obróbki i pomiaru dla wszystkich zastosowań w elektrotechnice. Atutami narzędzi TOOL fox do cięcia, usuwania izolacji, zaciskania, skręcania i kontroli są optymalna wygoda obsługi i najwyższa jakość.

Tylko profesjonalne narzędzia umożliwiają osiągnięcie bardzo dobrych wyników w pracy.

Zachęcam do obejrzenia serii filmów przedstawiających nasze narzędzia w akcji! Miłego oglądania 🙂

Please accept statistics, marketing cookies to watch this video.

Autor: Tomasz Baj – Menedżer ds. aplikacji narzędzia i systemy opisywania
Share

Share

Tell your friends about us!

Contact

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.