Wybór oznaczników nigdy nie był tak prosty!

From |

aplikacja MARKING system App od Phoenix Contact android Dobór właściwego oznacznika wbrew pozorom nie jest to taka prosta sprawa. Współczesne aplikacje stawiają przed nami szereg wymagań w stosunku do zastosowanych materiałów opisowych:

  • rodzaj materiału,
  • klasa palności,
  • skład materiału,
  • wielkość.

Przy doborze oznaczników pojawiają się pytania:

  • czy dany oznacznik będzie kompatybilny ze złączką np. PT 2,5,
  • czy oznacznik EML jest w kolorze żółtym,
  • jaki oznacznik zastosować na przewody 2,5mm2?

Z pomocą przychodzi tu aplikacja MARKING system App

Aplikacja na urządzenia mobilne typu smartphone lub tablet. Dzięki niej możesz w szybki i sprawny sposób znaleźć odpowiedni oznacznik, stworzyć projekt, a nawet wydrukować go na drukarkach Thermomark Card i Thermomark Roll.

Funkcja MARKING EDITOR

Funkcja MARKING EDITORMarking Editor to nic innego jak Clip Project w wersji mobilnej. Pozwala na stworzenie i edytowanie dowolnego projektu na naszym smartphonie. Nasze projekty możemy zapisywać w zakładce My Project i wielokrotnie wykorzystywać a jeśli istnieje taka potrzeba to nawet zaimportować gotowy projekt z Clip Project bezpośrednio z naszego komputera PC.

 

Funkcja SEARCH ASSISTANT

Funkcja SEARCH ASSISTANTSearch assistant to rozbudowana funkcja umożliwiająca nam wyszukanie dowolnego materiału na podstawie wprowadzonych parametrów takich jak: rodzaj drukarki na której pracujemy, właściwości materiał, klasa palności, kolor, rozmiar, rodzaj montażu, przekrój przewodu itp.

 

 

kod kreskowy z opakowania Dzięki wbudowanemu skanerowi kodów kreskowych możemy w prosty sposób znaleźć odpowiedni oznacznik do danej złączki. Wystarczy tylko, że odczytamy kod kreskowy z opakowania a asystent sam dobierze odpowiedni oznacznik.

 

 

Kiedy wybierzemy już materiał i stworzymy projekt nie pozostaje nic innego jak tylko go wydrukować. Tą czynność też wykonamy bez konieczności podłączania się do komputera. Wystarczy tylko, że wyposażymy swoją drukarkę w adapter Mini FD Bluetooth i sparujemy ze swoim smartphonem. Drukujemy…

a_0057430_int

Pobierz aplikację MARKING system

Autor: Tomasz Baj – Menedżer ds. aplikacji narzędzia i systemy opisywania
Share

Share

Tell your friends about us!

Contact

One thought on “Wybór oznaczników nigdy nie był tak prosty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *