Wybór oznaczników nigdy nie był tak prosty!

From |

aplikacja MARKING system App od Phoenix Contact android Dobór właściwego oznacznika wbrew pozorom nie jest to taka prosta sprawa. Współczesne aplikacje stawiają przed nami szereg wymagań w stosunku do zastosowanych materiałów opisowych:

  • rodzaj materiału,
  • klasa palności,
  • skład materiału,
  • wielkość.

Przy doborze oznaczników pojawiają się pytania:

  • czy dany oznacznik będzie kompatybilny ze złączką np. PT 2,5,
  • czy oznacznik EML jest w kolorze żółtym,
  • jaki oznacznik zastosować na przewody 2,5mm2?

Z pomocą przychodzi tu aplikacja MARKING system App

Aplikacja na urządzenia mobilne typu smartphone lub tablet. Dzięki niej możesz w szybki i sprawny sposób znaleźć odpowiedni oznacznik, stworzyć projekt, a nawet wydrukować go na drukarkach Thermomark Card i Thermomark Roll.

Funkcja MARKING EDITOR

Funkcja MARKING EDITORMarking Editor to nic innego jak Clip Project w wersji mobilnej. Pozwala na stworzenie i edytowanie dowolnego projektu na naszym smartphonie. Nasze projekty możemy zapisywać w zakładce My Project i wielokrotnie wykorzystywać a jeśli istnieje taka potrzeba to nawet zaimportować gotowy projekt z Clip Project bezpośrednio z naszego komputera PC.

 

Funkcja SEARCH ASSISTANT

Funkcja SEARCH ASSISTANTSearch assistant to rozbudowana funkcja umożliwiająca nam wyszukanie dowolnego materiału na podstawie wprowadzonych parametrów takich jak: rodzaj drukarki na której pracujemy, właściwości materiał, klasa palności, kolor, rozmiar, rodzaj montażu, przekrój przewodu itp.

 

 

kod kreskowy z opakowania Dzięki wbudowanemu skanerowi kodów kreskowych możemy w prosty sposób znaleźć odpowiedni oznacznik do danej złączki. Wystarczy tylko, że odczytamy kod kreskowy z opakowania a asystent sam dobierze odpowiedni oznacznik.

 

 

Kiedy wybierzemy już materiał i stworzymy projekt nie pozostaje nic innego jak tylko go wydrukować. Tą czynność też wykonamy bez konieczności podłączania się do komputera. Wystarczy tylko, że wyposażymy swoją drukarkę w adapter Mini FD Bluetooth i sparujemy ze swoim smartphonem. Drukujemy…

a_0057430_int

Pobierz aplikację MARKING system

Autor: Tomasz Baj – Menedżer ds. aplikacji narzędzia i systemy opisywania
Share

Share

Tell your friends about us!

Contact

One thought on “Wybór oznaczników nigdy nie był tak prosty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *