Informacje prawne

Cookies

Kliknij poniższy link, aby przeglądać stronę w trybie ochrony prywatności. Twoja wizyta na portalu nie będzie widoczna w naszych statystykach.

Wyłącz coockies

Wyłączenie odpowiedzialności

Phoenix Contact Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści podlinkowanych stron.Phoenix Contact Sp. z o.o. stwierdza, że w momencie publikacji linków powiązane strony nie zawierały treści niezgodnych z prawem i nie ponosi odpowiedzialności za wprowadzone później zmiany treści na podlinkowanych stronach. Za nielegalne, błędne i niekompletne treści, a także szkody wynikłe z użytkowania podlinkowanych treści ponosi wyłącznie właściciel podlinkowanej strony.

Komentujący publikuje swoje komentarze wyłącznie na własną odpowiedzialność. Phoenix Contact Sp. z o.o nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez komentujących.

Phoenix Contact Sp. z o.o.zastrzega sobie prawo do usuwania / nie publikowania komentarzy bez informowania autora, szczególnie naruszających prawo (w tym prawa autorskie), a także obraźliwych, wulgarnych, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej; zawierających treści reklamowe, propagujących przemoc.

Prawa autorskie

Wszelkie publikacje na blogu w tym logo, grafiki, filmy, artykuły, tabele, specyfikacje oraz inne materiały są chronione prawem autorskim, a wszelkie prawa zastrzeżone.

Kopiowanie, publikowanie, publiczne rozpowszechnianie czy powielanie wszelkich materiałów, zarówno tekstowych jak i graficznych bez pisemnej zgody Phoenix Contact Sp. z o.o. jest zabronione.

Ochrona znaków towarowych

O ile nie zaznaczono inaczej, wszystkie znaki towarowe i handlowe na stronach internetowych Phoenix Contact GmbH & Co. KG są chronione prawem autorskim włączając
znaki firmowe, loga, symbole Phoenix Contact GmbH & Co. KG. Znaki towarowe oraz wszelkie materiały opublikowane są albo własnością intelektualną firmy Phoenix Contact GmbH & Co. KG lub stron trzecich, którzy wyraziły zgodę na ich wykorzystanie.

Więcej informacji prawnych znajdziesz na naszej stronie internetowej www.phoenixcontact.pl