Drukarka termotransferowa: stacjonarna czy przenośna?

From |

Pewnie niejednokrotnie zadawaliście sobie pytanie jaką drukarkę wybrać, stacjonarną a może jednak przenośną?

Drukarka stacjonarna daje możliwość kompleksowego oznakowania szafy – złącza, przewody, kable, aparatura i instalacja. Można podłączyć ją do komputera i przesłać gotowy projekt stworzony na komputerze PC i dedykowanym oprogramowaniu – szybko, łatwo i profesjonalnie.

Problem pojawia się podczas uruchomienia maszyny w terenie, przecież nie zabiorę jej ze sobą a nawet jeśli tak to jak ją zasilę w terenie? A jeszcze ten komputer, który trzeba zabrać ze sobą żeby zrobić projekt.

To może jednak drukarka przenośna, mobilna?

mobilna drukarka termotransferowa thermomark primeJest mała, lekka, mogę ją zabrać gdzie tylko chcę. I tu znowu pojawia się wyzwanie: przecież nie zadrukuje na niej takich oznaczników jak na stacjonarnej drukarce! Poza tym to żmudne wprowadzanie opisów na małej klawiaturze…

Idealne rozwiązanie?  Nowe drukarka od Phoenix Contact: Thermomark Prime.

Jest to pierwsza drukarka która, łączy w sobie cechy drukarki stacjonarnej i przenośnej.

Może pracować jako zwykła drukarka stacjonarna, podłączona do komputera PC z oprogramowaniem Clip Project Marking. Tworzymy projekty na komputerze, przesyłamy do drukarki i opis gotowy.

A jak pojawi się potrzeba zabrania drukarki w teren, nic prostszego.

Kompaktowa budowa oraz niewielka waga sprawią, że możesz ją zabrać wszędzie. Dzięki zintegrowanemu oprogramowaniu Marking App i 7’ ekranowi dotykowemu możemy tworzyć projekty i drukować zaraz przy szafie czy maszynie. Zainstalowana bateria pozwala na pracę bez przerwy przez 6 godzin i na wydrukowanie do 500 kart UCT.

Ponad 600 dedykowanych oznaczników, system rozpoznawania materiału opisowego i taśmy barwiącej, sprawią, że nie popełnisz żadnego błędu!

Niemożliwe stało się możliwe z nową drukarką Thermomark Prime!

Drukuj oznaczniki, gdzie tylko chcesz 🙂 Zapraszam do oglądania!

Please accept statistics, marketing cookies to watch this video.

Autor: Tomasz Baj – Menedżer ds. aplikacji narzędzia i systemy opisywania
Share

Share

Tell your friends about us!

Contact

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *