Blog karierowy Phoenix Contact Wielkopolska!

From |

Dzień dobry!

Długo czekaliśmy na ten moment, w którym będziemy mogli przybliżyć Wam pracę w Phoenix Contact Wielkopolska. Praca w naszej firmie to codzienne wyzwania, nowe przygody, ciekawe projekty, z którymi mierzymy się na co dzień.

Dzieje się u nas wiele ciekawych rzeczy, którymi chcemy się podzielić!  🙂

Znajdziecie tu informacje o bieżących wydarzeniach, szczegóły prowadzonych projektów w firmie, pokażemy jak wygląda praca w poszczególnych działach i dowiecie się więcej o studiach dualnych oraz programie stażowym. Ponadto nasi pracownicy opowiedzą o swojej pracy i przedstawią swoją ścieżkę zawodową w PxCW. Pochwalimy się także ich osiągnięciami i sukcesami! 🙂

Nie zabraknie tu również wiele ciekawostek ze świata inżynierii i nowych technologii stosowanych w PxCW. Przybliżymy kulturę organizacyjną i pokażemy jak podchodzimy do rozwoju pracowników. A ponieważ nie samą pracą człowiek żyje, opowiemy co robimy poza pracą. Będziecie mogli zobaczyć jak nasi pracownicy bawią się na imprezach integracyjnych i wydarzeniach dzięki licznym fotorelacjom.

Z racji, że jesteśmy organizacją na drodze do ciągłego doskonalenia, pokażemy także jak stosujemy lean management w praktyce.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie – niezależnie czy dopiero zaczyna swoją drogę kariery zawodowej, czy jest już na samodzielnym, specjalistycznym stanowisku. W kolejnym tygodniu zapraszamy na pierwszy artykuł!

Pozdrawiamy Was mile!

Zespół redakcyjny: Magda, Marek, Marta, Olek, Natalia, Patrycja Tomek i Ania

Share

Share

Tell your friends about us!

Contact

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *